Elektryk Budowlany- długoterminowe zlecenie-od 15 euro brutto/h oraz 25 euro/dzień diety netto

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Elektryk Budowlany- długoterminowe zlecenie-od 15€ brutto oraz 25€ diety netto

Miejsce pracy: Okolice Hamburga (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja
  • kładzenie kabli, instalacja oświetlenia

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie minimum 1 rok
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne kierunkowe - mile widziane
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym komunikowanie się w pracy
  • Prawo jazdy i samochód będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową od 15€ brutto oraz 25€ diety netto za przepracowany dzień (wysokość zależna od kwalifikacji)
  • Opłacone zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Premie Świąteczne i Wakacyjne
  • Do 30 dni płatnego urlopu
  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długotrwałe zlecenia
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności ( Kindergeld, Klasa podatkowa)
  •  Pomoc polskojęzycznego opiekuna