Elektrycy! od Zaraz wysokie stawki niemiecka umowa

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Würzburg , Oldenburg , Hinte , Niemcy

Miejsce pracy: Wiele lokacji (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: podstawowe

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników na stanowisko ELEKTRYK chętnych do podjęcia pracy od zaraz!

Posiadamy wiele ofert w różnych lokalizacjach, między innymi:

Wymagania:

1. Okolice Oldenburga:

  • praca przy budowie stacji transformatorowych
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

2. Okolice Wurzburga:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych na nowych jachtach
  • wymagana znajomość języka niemieckiego

3. Okolice Hinte:

  • praca przy podłączaniu instalacji elektrycznych do statków
  • wymagane doświadczenie w pracy przy statkach
  • wymagana znajomość języka minimum angielskiego

4. Okolice Bremy:

  • praca na stoczni, podłączenie i sprawdzenie elektryki na statkach
  • wymagane doświadczenie jako elektryk na statkach
  • własny samochód na wyjazd
  • wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku elektryka

Mile widziane:

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o prace i ubezpieczenie
  • stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • zorganizowany nocleg
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskich koordynatorek

Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesłania dokumentu CV!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Tel. 696 499 949