Elektromechanik

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Miejsce pracy: Berlin (Niemcy)

Numer referencyjny: mechanik/praca-za-granica.net

Twój zakres obowiązków:

  • Demontaż przestarzałych komponentów i kabli
  • Modyfikacje pojazdów i przygotowanie do montażu
  • Okablowanie i połączenia ze wszystkimi interfejsami
  • Testowanie izolacji i ciągłości kabli
  • Dbanie o wysoką jakość pracy oraz porządek na stanowisku

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Elektromechanik
  • Umiejętności manualne i doświadczenie w montażu okablowania
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, techniki, elektryki
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w dużej globalnej firmie
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Za każdy dzień w delegacji, w tym weekendy, wypłacimy dietę (w Niemczech - 49 euro)
  • Zagwarantujemy nocleg w hotelu lub w mieszkaniu
  • Pokryjemy pełne koszty podróży
  • Duży i lokalny zespół wdroży Cię w zadania i obowiązki
  • Zapewnimy rozwój i ciekawe projekty w Niemczech oraz w Polsce

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz