Cieśla szalunkowy

Stawka

18 000.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Reykjavík , Islandia

Agencja Pracy Islensk Verkmidlun

Nr 120646

Miejsce pracy: Reykjavik (Islandia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Prace budowlane w oparciu o systemy szalunkowe.
  • Montaż i demontaż szalunków oraz przygotowanie konstrukcji deskowania.
  • Wykonywanie konstrukcji potrzebnych na placu budowy w tym wieńcowych i więźby dachowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie
  • Minimum 5 lat doświadczenia pracy w zawodzie cieśli szalunkowego
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, znajomość systemów doka, peri
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Islandzką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 18 000 PLN netto miesięcznie
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem
  • Zakwaterowanie, lunch, odzież roboczą, narzędzia i transport na miejscu