Ciesla Konstrukcyjny

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Szwajcaria , Anglia

Główną działalnością marek z grupy Axxeva jest pośrednictwo pracy w Szwajcarii oraz Internacjonalna rekrutacja. Dzięki specjalistom z Firm Bellini, Collardi, Nollian, Diallon czy Cellio możemy zaoferować naszym klientom usługi personalne w każdej branży.Jesteśmy absolutnymi specjalistami w zakresie innowacyjnych i optymalnie dopasowanych rozwiązań personalnych.Dostarczamy specjalistów do Ponad 1300 Firm i zapewniamy długotrwałe zatrudnienie.Jakość potwierdzona certyfikatem SQS zgodnie ze szwajcarskimi standardami.

Miejsce pracy: Szwajcaria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Montaz okien dachowych

Lączenie elementów konstrukcji drewnianych

Fasady drewniane

Schody, tarasy, podlogi

Montaz plyt przeciwpozarowych ( Fermecell )

Wiezby dachowe

Wymagania:

Doświadczenie na danym stanowisku
Sumienność i zaangażowanie
Auto i prawo jazdy
Komunikatywny j. Niemiecki lub Angielski

Oferujemy:

Stabilne oraz długotrwałe zatrudnienie w Axxeva Gruppe
Polskojęzyczna opiekę koordynatora w Szwajcarii
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
Wsparcie Administracyjne na każdym etapie
Tygodniowy system wynagrodzeń
Punktualne Rozliczenia
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
Spotkania integracyjne
Pozwolenie na Prace