Cieśla (k/m) - Voralberg - Austria - stawka 14,67 - 16,02 € brutto plus dieta dzienna 41,40 €

Kategoria

Murarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Austria , Anglia

Miejsce pracy: Austria

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zadania:

  • Szalunki i prace betonowe
  • Samodzielna praca zgodnie z planem, w tym różne prace przygotowawcze
  • Praca z systemami szalunkowymi  (Doka, Peri, Framax, Hünebeck itd.)

Wymagania:

  • Ukończona szkoła na murarza, stolarza lub stolarza szalunkowego
  • Znajomość systemów szalunkowych peri & doka mile widziane
  • Doświadczenie w branży murarskiej mile widziane
  • Prawo jazdy i samochód mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę 14,67 - 16,02 brutto
    Wynagrodzenie zależy od kwalifikacji i doświadczenia i od zlecenia
  • Austriacka stała umowa o pracę
  • Ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, zdrowotne, wypadkowe i emerytalne
  • Odzież robocza
  • Świadczenie urlopowe i świąteczne
  • Dieta za dzień roboczy 41,40 €
  • Pomoc w zakwaterowaniu