BRYGADZISTA / KOMISJONER

Stawka

1 600.00 - 1 850.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Fulda , Niemcy

HR Navigator to firma pośrednicząca między pracownikiem a pracodawcą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych rekrutacji, współpracowaliśmy z dużymi przedsiębiorstwami, pomagając im między innymi w znalezieniu pracowników chętnych do pracy tymczasowej oraz pracy za granicą. Dzięki szerokiej i zróżnicowanej bazie ofert każdego dnia pomagamy wielu osobom w odnalezieniu pracy.

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Fulda (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • praca jest wykonywana na magazynie sieci supermarketów
  • samodzielne kompletowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem (artykuły spożywcze)
  • komisjonowanie w systemie słuchawkowym Pick by Voice
  • prace magazynowe
  • zabezpieczanie (owijanie) i etykietowanie ładunków/ paczek
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa
  • praca w pomieszczeniach o kontrolowanej temperaturze od 2°C do 20°C
  • zarządzanie zespołem
  • współpraca z koordynatorem
  • kontakt z brygadzistami na hali

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako komisjoner
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie z krajowego rejestru karnego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • stawka zwiększa się z każdym miesiącem 14,50 EUR brutto/h w pierwszym miesiącu, plus zwiększenie stawki z każdym kolejnym miesiącem ( do 17, 5 EUR brutto/h)
  • zakwaterowanie w pełni opłacone przez pracodawcę
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego/ awans na stanowisko Koordynatora

KONTAKT:

505 176 000