Blacharz warsztatowy - 16 - 18 euro netto/h

Lokalizacja

Niemcy

Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: MIT/praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • Umiejętność przygotowania elementów izolacji przemysłowej na warsztacie,
  • Obsługa narzędzi i maszyn na warsztacie,
  • Pomiar z natury i przygotowanie rysunku izometrycznego

Wymagania:

  • Doświadczenie min. kilkuletnie na stanowisku blacharz warsztatowy,
  • Czytanie rysunku izometrycznego,
  • Przygotowanie elementów warsztatowych,
  • Sporządzenie i wykonanie izometryków,
  • Umiejętność pomiaru w naturze,
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego, (ew. j. angielskiego).

Oferujemy:

  • Pracę w polskim zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 16-18 EUR do ręki,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Zakwaterowanie i organizacja wyjazdu,
  • Umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,
  • Ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ).

przycisk '' Aplikuj Teraz '' lub bezpośrednio na maila:[email protected]

Więcej informacji pod tel.: 533 383 444