Blacharz samochodowy : Arnhem - (540-560€ netto/40h)

Lokalizacja

Arnhem , Holandia

Agencja PRAN nr cert.1223

Dla naszego holenderskiego klienta -nowoczesnego warsztatu wykonującego usługi dla wielu renomowanych ubezpieczalni, szukamy blacharzy.

Region wykonywanej pracy: Arnhem (Holandia)
Nr referencyjny: BL/UT/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • identyfikacja i ocena stopnia zakresu uszkodzeń
  • naprawa ram i karoserii samochodów
  • montowanie i demontowanie elementów nadwozi i kabin samochodowych
  • posługiwanie się narzędziami blacharskimi

Wymagania:

  • doświadczenie na w.w stanowisku
  • umiejętność pracy z różnymi materiałami i technikami
  • umiejętność precyzyjnej i dokładnej pracy
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 540-560€ netto/40h
  • nieodpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • tygodniowe wypłaty
  • pojedyncze pokoje
  • stołówkę na zakładzie pracy
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długo