Blacharz Dachowy Norwegia

Kategoria

Dekarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Norwegia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Norwegia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie pokryć dachowych z wykorzystaniem materiałów dekarskich m.in.: dachówek, blacho-dachówek, kamienia, stali nierdzewnej
  • Wykonywanie czynności naprawczych pokryć dachowych
  • Obróbka i wyginanie blachy do pokrycia dachów
  • Montaż rur spadowych i prace wykończeniowe
  • Miejsce pracy: Bergen
  • Długotrwała umowa na warunkach norweskich
  • Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku blacharza

Oferujemy:

  • norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
  • 210 - 220 (NOK) za godzinę Brutto
  • Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie - koszt: 5000 Nok miesięcznie