Blacharz / Blacharz Dachowy Norwegia

Lokalizacja

Norwegia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Norwegia

Numer referencyjny: Blacharz / Blacharz Dachowy Norwegia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Bergen

obecnie poszukujemy blacharzy na 2 stanowiska:

1. Blacharz - Produkcja i formowanie blach i rynien - praca w zakładzie
2. Blacharz dachowy -montaż rynien i metalowych elementów na elewacji budynku, wokół okien, drzwi i na dachu

Wymagania:

doświadczenie
znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
prawo jazdy kat B

Oferujemy:

norweska umowa i pełne świadczenia socjalne
wynagrodzenie 225-250 NOK/godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie
możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku