Zbrojarz - wynagrodzenie 2300 netto- 2580 netto

Lokalizacja

Niemcy

Dokonuj właściwych wyborów i dołącz do nas. Work Solutions jako agencja pracy tymczasowej i rekrutacyjna (KRAZ 3174) od ponad 15 lat obsługuje międzynarodowe projekty dla klientów z branży inżynieryjnej, budowlanej i produkcyjnej. Dostęp do zagranicznych liderów z branży, nasza wieloletnia współpraca dzięki wysokiej jakości usług  pozwala oferować Państwu bezpieczne, atrakcyjne i stabilne zatrudnienie za granicą.

Czekamy na ciebie. Złóż swoją kandydaturę.

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: REF/ZBR/PREF/PR/DE/02/2022/praca-za-granica.net

Zakres Zadań:

  • Montaż zbrojenia przy produkcji prefabrykatów  żelbetowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Umiejętność montażu zbrojenia cęgami zbrojarskimi
  • Doświadczenie na w/w stanowisku na prefabrykacji lub budowie

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony z pełnymi świadczeniami socjalnymi
  • Atrakcyjnie wynagrodzenie:  od 2300,00 EUR netto/m-c do 2580 EUR netto/m-c
  • Zapewnione i opłacone zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • Rozliczenie na bieżąco realnie przepracowanych godzin.
  • Dodatek 25% do każdej nadgodziny.
  • Składki socjalne i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Premie urlopowe, świąteczne, stażowe zgodne z iGZ-DGB
  • Pełna, rzetelna ewidencja czasu pracy i rozliczanie comiesięczne wszystkich przepracowanych godzin.
  • 24 dni dodatkowo płatnego urlopu wypoczynkowego
  • Możliwość zaliczek
  • Możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • Wsparcie Koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Skontaktuj się z nami, wyjaśnimy wszystkie szczegóły: 785 179 113 lub  71 337 27 97