ZBROJARZ - BETONIARZ

Lokalizacja

Szwecja , Anglia

W EHRAB najważniejszy jest dla nas personel. Jako pracownik EHRAB jesteś częścią skutecznej organizacji która dąży do rozwinięcia osobistego zaangażowania u pracowników. Ze wszystkimi pracownikami nawiązujemy otwarty i bezpośredni dialog. Robimy wszystko aby umożliwić ci jak najlepszy rozwój osobisty.

Daj nam szansę - obiecujemy, że będziesz zadowolony z pracy dla nas. Twoje dobre samopoczucie jest podstawą długotrwałej, satysfakcjonującej współpracy między nami, tobą, a naszymi klientami.

Miejsce pracy: Szwecja
Numer referencyjny: Z/B/praca-za-granica.net

Obowiązki:

  • Kręcenie zbrojenia
  • Betonowanie

Wymagania:

  • Min 3 lata doświadczenia jako zbrojarz/betoniarz
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w laniu betonu (fundamenty, stropy, ściany)
  • Mile widziane prawo jady kat B oraz inne uprawnienia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szwedzką umowę o pracę
  • Transport z Polski
  • Dojazdy na miejscu
  • Ubrania robocze
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora

CV prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz