Zbieranie zamówień mebli i artykułów dekoracyjnych

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Raamsdonksveer , Holandia

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień przy pomocy systemu voicepick i wózka widłowego typu EPT.
  • Komisnojowane artykuły to meble mieszkalne i ogrodowe: sofy, szafki, stoły, łóżka, krzesła, poduszki, doniczki itp.
  • Kontrola jakości produktów podczas zbierania zamówień.
  • Przekazywanie kompletnych zamówień do działu wysyłki lub umieszczanie ich w wyznaczonym na magazynie miejscu.
  • Zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w magazynie.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.
  • Mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto.
  • Dodatki zmianowe od 12,93€ brutto/h.
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin.
  • Jednozmianowy system pracy, w godzinach: 6:00-15:00.
  • Doświadczenie w pracy magazynowej nie jest wymagane.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.