Tynkarz, 16.14€/h-20.27€ brutto/h, Belgia

Kategoria

Tynkarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad  15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - firmy budowlanej realizującej projekty z zakresu inżynierii lądowej oraz wodnej na całym świecie (m.in. w Kanadzie, Ameryce Południowej, Afryce), zatrudniającej ponad 2,5 tys. pracowników - poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Tynkarz

Miejsce pracy: Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • praca w dziale odnowy i renowacji
  • odnawianie i przywracanie historycznych sztukaterii w budynkach kościelnych, zamkach, klasztorach oraz zabytkowych budynkach dworcowych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomość różnych technik np. sztukateria z wapnem, gipsowa itp.
  • doświadczenie z hydrauliczną maszyną do tynków wapiennych będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • prawo jazdy kat b
  • certyfikat VCA (lub gotowość do jego uzyskania)
  • gotowość do pracy w różnych lokalizacjach
  • gotowość do pracy zgodnie z wytycznymi QSHE naszej firmy
  • rzetelność, samodzielność oraz niezależność
  • elastyczność
  • gotowość do pracy fizycznej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • gwarantowane 40h tygodniowo, nadgodziny płatne 150%
  • 16.14€/h-20.27€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo 440€-550€ netto
  • pracę na jednej zmianie (dzienna)
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania  firmowego 95€/tydzień (pokój 2-osobowy) 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie
  • możliwość przejścia na stały kontrakt po 11 m-cach pracy
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4275-4780 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2315-2590 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

CV w języku angielskim