Trockenbauer Monter GK / Regipsiarz - 3 duże budowy, 34-37 CHF/h

Stawka

34.00 - 37.00 CHF
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Baden , Baden , Horgen , Baden , Luzern , Szwajcaria

Miejsce pracy: Baden (Szwajcaria), Luzern (Szwajcaria), Horgen (Szwajcaria), Kloten (Szwajcaria), Cham (Szwajcaria), Sursee (Szwajcaria), Basel (Szwajcaria), Aarau (Szwajcaria), Winterthur (Szwajcaria), Solothurn (Szwajcaria), Berno (Szwajcaria)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Obowiązki:

  • montaż płyt gipsowo-kartonowych

Wymagania:

  • doświadczenie przy montażu płyt GK
  • znajomość języka niemieckiego
  • w przypadku teamów wymagana znajomość j. niemieckiego u jednej osoby

Oferujemy:

  • Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi
  • Pozwolenie na pobyt
  • Stawka brutto: od 34 do 37CHF / godz.
  • Organizacje zakwaterowania
  • Prace długoterminową
  • Pomoc w meldunkach i ubezpieczeniach
  • Codziennie wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Wypłaty tygodniowe , zaliczki
  • Praca w całej niemieckojęzycznej Szwajcarii;
  • Pomoc w zgłoszeniach o zasiłek rodzinny
  • Pomoc w znalezieniu kolejnych zleceń po zakończeniu obecnego

Wszystkie pozostałe informacje , zagadnienia i pytania omówimy wspólnie w rozmowie telefonicznej po otrzymaniu Twojego zgłoszenia!

Polub i obserwuj nasz profil firmowy a będziesz na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy w Szwajcarii

Facebook : https://www.facebook.com/SwissRecruiter
Instagram : https://www.instagram.com/szwajcariapraca/
TikTok : https://www.tiktok.com/@swissrecruiteroferty