Tokarz CNC / Operator maszyn CNC ze sterownikiem Fanuc, dobry niemiecki i auto, Zug Szwajcaria

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Baar , Zug , Anglia

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie szwajcarskiego pracodawcy do okolic miasta Zug: Tokarzy CNC / Operatorów maszyn CNC. Wymagane jest doświadczenie, dobra znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Miejsce pracy: Zug (Szwajcaria), Baar (Szwajcaria), Zurych (Szwajcaria)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: Tokarz CNC / Operator maszyn CNC ze sterownikiem Fanuc, dobry ni/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: 6314 Unterägeri (10 km od miasta Zug), środkowa Szwajcaria
  • Praca jest aktualna od 8 stycznia 2024
  • Umowa o pracę bezpośrednio u szwajcarskiego producenta wysokiej jakości precyzyjnych elementów aluminiowych
  • Podpisanie umowy o pracę poprzedza 2-dniowe spotkanie kwalifikacyjne w siedzibie pracodawcy w Szwajcarii (pobyt na koszt pracodawcy)
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, 180 do 185 godz. / mies. w systemie 1- lub 2- zmianowym. Mogą dochodzić nadgodziny i praca w soboty.
  • Główne zadania:
  • Obsługa, programowanie i konfigurowanie tokarek CNC (ze sterownikiem Fanuc) zgodnie z planami produkcji
  • Dobór i montaż narzędzi pomiarowych oraz samodzielne wprowadzanie korekt
  • Obróbka detali, monitorowanie procesu produkcji
  • Praca zgodnie z rysunkami technicznymi oraz zaleceniami produkcyjnymi

Wymagania:

  • Kwalifikacje zawodowe z dziedziny obróbki metali skrawaniem, jak: obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, tokarz, frezer, ślusarz itp.
  • Konieczne przynajmniej 2- letnie doświadczenie zawodowe jako tokarz CNC
  • Znajomość oprogramowania Fanuc oraz praca według rysunków technicznych
  • Znajomości i umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym
  • Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. B1 / B2)
  • Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, odpowiedzialność i punktualność
  • Gotowość do długofalowej pracy w Szwajcarii, optymalnie pobyt na stałe w Szwajcarii

Oferujemy:

  • Szwajcarska umowa o pracę na czas nieokreślony i pełne świadczenia socjalne
  • + 23 dni płatnego urlopu
  • + 13 dodatkowa pensja świąteczna
  • + Roczna premia uznaniową po wypracowaniu określonego zysku spółki pracodawcy
  • Zarobek miesięczny brutto od 5000 do 5300 CHF
  • Zarobek miesięczny netto od 3950 do 4300 CHF (zależy od stażu pracy i ilości godzin)
  • Cykliczne podwyżki zarobków. Pierwsza podwyżka po 6 miesiącach pracy, na min. 5300 CHF brutto miesięczne
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 500 do 850 CHF / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej i ze zdjęciem na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.