Technik inżynierii lądowej (m/f/d)

Lokalizacja

Niemcy , Anglia

Firma Eiffage to jedna z dziecięciu największych grup budowlanych w Europie.

Na nasze budowy w Niemczech szukamy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsca pracy to: Geiselwind, Hersbruck, Pfaffenhofen, Schwabach b. Nürnberg  i Stuttgart

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie w zawodzie betoniarz lub żelbetonista (m/f/d) lub murarz (m/f/d)
  • Doświadczenie zawodowe w produkcji elementów betonowych i prefabrykatów betonowych
  • Samodzielny, odpowiedzialny i zorganizowany styl pracy
  • Rzetelność i umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność do pracy na zmieniających się placach budowy
  • Język niemiecki minimum na poziomie podstawowym

Szef: Kierownik budowy

Zadania:

  • Budowa dróg, ścieżek oraz budowa nasypów i rowów odwadniających
  • Utworzenie placów budowy, zabezpieczenie i uprzątnięcie ich po zakończeniu robót budowlanych
  • Sprawdzanie, przechowywanie i wybieranie materiałów budowlanych i pomocniczych
  • Wykopy i zasypywanie wykopów - spulchnianie, przenoszenie i zagęszczanie gruntu
  • Wykonywać prace geodezyjne
  • Prowadzić i obsługiwać maszyny i urządzenia budowlane do budowy dróg, robót ziemnych i inżynierii lądowej i wodnej

Oferujemy

  • Możliwości dalszego kształcenia i podnoszenia kwalifikacji
  • Program udziału spółek Eiffage
  • Atrakcyjne programy leasingowe (np. rower służbowy, smartfon, PC, tablet)
  • Oferta sportowa z udziałem finansowym pracodawcy
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony