Szlifierz operator szlifierki

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Holandia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy:  Oostrum

Obecnie poszukujemy kandydatów na 2 stanowiska:

1. szlifowanie metalowych wieszaków - 13.00 Euro za godziną

Obowiązki:

  • wykonywanie prac szlifierskich, samodzielny dobór narzędzi oraz parametrów skrawania
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr
  • kontrola wykonanych detali

Wymagania:

  • doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę
  • stawka początkowa: 13.00 Euro Brutto za godzinę
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie