Szlifierz do kabin traktorów, komunikatywny niemiecki, Donauwörth południowe Niemcy

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Rain , Neuburg an der Donau , Rain , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do okolic miasta Donauwörth: Szlifierzy. Wymagane doświadczenie zawodowe oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Donauwörth (Niemcy), Rain (Niemcy), Neuburg an der Donau (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: Szlifierz do kabin traktorów, komunikatywny niemiecki, Donauw&ou/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: 86663 Asbach Bäumenheim, Bawaria (Bayern), południowe Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta 86663 Asbach.
  • Praca jest na pełny etat, w systemie 3- zmianowym, ok. 160 do 185 godz. miesięcznie
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku. Mogą dochodzić nadgodziny i praca w soboty
  • Główne zadania:
  • Przygotowanie do szlifowania
  • Szlifowanie kabin traktorów przy pomocy szlifierki ręcznej i szlifierki kątowej flex

Wymagania:

  • Kwalifikacje zawodowe jako szlifierz, ślusarz, spawacz albo pokrewne, udokumentowane świadectwem
  • Doświadczenie zawodowe jako szlifierz
  • Umiejętność obsługi narzędzi szlifierskich oraz elektronarzędzi
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód jest niekonieczny
  • Punktualność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Premia urlopowa oraz świąteczna
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny (stawka + 25%)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 2500 euro do 2700 euro + nadgodziny (liczone ze 160 godz. pracy, 20 dni roboczych, klasa podatkowa 1)
  • + 40 euro netto w dniu przyjazdu / Prezent w formie vouchera
  • + Vouchery na zakupy spożywcze: 50 euro netto po 2 tygodniach pracy oraz w 2 i 3 miesiącu pracy
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę. Zawsze 1-osobowy pokój ze wspólną łazienką, kuchnią i internetem. (Oddalone maksymalnie do 20 km od miejsca pracy)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.