Szlifierz

Stawka

480.00 - 550.00
(NETTO ZA TYDZIEŃ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Roermond , Holandia

Opis stanowiska:

  • Obsługa szlifierki ręcznej.
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów.
  • Możliwa praca na wysokości ze względu na wielkość elementów.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy obsłudze szlifierek.
  • Komunikatywna znajomość angielskiego.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do wyjazdu.

Oferujemy:

  • Stawka: 480-550€ netto/40h - zależnie od doświadczenia (kwota podana po wszystkich odtrąceniach).
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Zwrot kosztów transportu w wysokości 100€ po przepracowaniu 8 tygodni.