Szlifierz

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Epe , Holandia

Szlifierz

Epe (Holandia)

Numer referencyjny: V-002826/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Praca ze szlifierką kątową
  • Praca z elementami różnej wielkości
  • Praca jako szlifierz ze stalą, stalą nierdzewną, stalą czarną
  • W razie potrzeby gratowanie elementów po obróbce na frezarkach, wypalarkach lub spawarkach
  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym
  • Zgłaszanie usterek

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z metalami
  • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie tygodniowe 530€ netto - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Praca w systemie zmianowym w zależności od oferty (dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.