Szlifierz

Kategoria

Szlifierz , Warsztat

Lokalizacja

Venlo , Holandia

Opis stanowiska:

  • Praca ze szlifierką kątową.
  • Praca z bardzo dużymi elementami, elementy do statków.
  •  Praca jako szlifierz ze stalą, stalą nierdzewną, stalą czarną.
  •  Gratowanie elementów po obróbce na frezarkach, wypalarkach lub spawarkach.
  • Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym.
  • Zgłaszanie usterek.
  • W zależności od oferty, praca w systemie zmianowym (dodatki zmianowe).

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do wyjazdu.
  •  Doświadczenie w pracy z metalami.
  • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • 480-530€ netto/40h po wszystkich odtrąceniach.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.