Sushi Master

Kategoria

Kucharz , HoReCa

Lokalizacja

Anglia

Miejsce pracy: Tyrol (Austria) Numer referencyjny: SM/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Praca w charakterze kucharza/ki

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie potraw i dań zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • pomoc w organizacji pracy kuchni,
  • zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług,
  • przestrzeganie obowiązujących norm i standardów (w tym HACCP),
  • estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw i dań,
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,
  • przestrzeganie zasad postępowania z żywnością,
  • zapewnianie właściwego zastosowania sprzętu kuchennego.

Wymagania:

  • min 2 letnie doświadczenie na stanowisku sushi mastera
  • znajomość języka niemieckiego komunikatywnie lub b. dobra znajomość j. angielskiego !!!
  • wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • doświadczenie z pracy w hotelu będzie dodatkowym atutem
  • wiedza z zakresu HACCP
  • kreatywność i pomysłowość
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowa pracy austriacka na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie min 1.900 Euro netto + 13 i 14 wyplata
  • 44 godzinny tydzień pracy 5,5 dni w tygodniu
  • zatrudnienie na dłuższy okres czasu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zakwaterowanie darmowe
  • prace w profesjonalnym i dynamicznym zespole
  • zakwaterowanie zapewnione (pokój jednoosobowy)
  • Wyżywienie zapewnione 3xdziennie darmowe
  • Wszystkie świadczenia
  • Możliwość korzystania z basenu i siłowni
  • Darmowe rowery dla personelu
  • Dużo benefitów