Supervisor/Shiftleader for Food delivery place / 2400 euro; netto/kierownik zmiany

Stawka

2 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Gastronomia , HoReCa

Lokalizacja

Vilseck , Niemcy

Jesteśmy Food- Delivery- Service w Vilseck / Bawaria.

Od 2006 roku dostarczamy posiłki do US-Kaserny w Vilseck.

92249 Vilseck Vilstalstr. 16

Zobacz jak pracujemy:

Supervisor/Shiftleader for Food delivery place / 2400€ netto

Miejsce pracy: bawaria (Niemcy)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Oferujemy pracę dla Supervisor/Shiftleader (m/k/d), który będzie kierował zespołem z temperamentem i sercem. Supervisor/Shiftleader w Blackwhitediner będziesz planować i zarządzać całą działalnością restauracji w sposób zorganizowany i efektywny. Zespół, którym będziesz kierował, to ludzie z różnych krajów, a większość klientów to Amerykanie. Język angielski jest więc językiem, którym posługujesz się na co dzień.

Twoje obowiązki

  • Zarządzanie zmianą.
  • Zapewnienie zasad higieny i bezpieczeństwa.
  • Przestrzeganie norm jakościowych.
  • Prowadzenie rozliczeń pieniężnych.
  • Zamawianie towarów.
  • Przyjmowanie zamówień na potrawy przez telefon w języku angielskim.
  • Zapewnienie dyspozycyjności pracowników na zmiany.
  • Szkolenie nowych pracowników.
  • Pomagasz w różnych zadaniach lokalu.
  • Zostaniesz przeszkolony we wszystkich sektorach naszej kuchni,  aby uzyskać lepszy wgląd w efektywne zarządzanie i jakoś

Wymagania

  • Podstawowa znajomość języka  angielskiego
  • Pasja do obsługi klienta.
  • Zdolności kierownicze.
  • Wyjątkowe zaangażowanie.
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku  kierowniczym; preferowana branża gastronomiczna.
  • Talent organizacyjny.

Jesteś silnym/silną, charyzmatycznym/charyzmatyczną, liderem zespołu, który sprawia, że zespół czuje się komfortowo i który potrafi poprowadzić go do sukcesu. Twój sposób myślenia o zarządzaniu pracownikami opiera się na szacunku, serdeczności, poczuciu wspólnoty i rozmowach ukierunkowanych na rozwiązania. Poczucie odpowiedzialności i niezwykłe zaangażowanie są naturalną częścią Twojej pracy.

Podczas 2-dniowej pracy próbnej (bezpłatnej) będziesz miał szansę sprawdzić się i pokazać nam, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko. Da nam to szansę sprawdzenia, jak się dopasujesz i pozwoli Ci wyrobić sobie zdanie na temat nowej pracy w naszej firmie. Jeśli w wyniku rozmowy nie dojdzie do zawarcia umowy o pracę, zwrócimy Ci koszty podróży w obie strony!

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie: Twoje wynagrodzenie netto wynosi 2400€ / Twoje wynagrodzenie brutto będzie obliczane indywidualnie, ponieważ zależy ono od klasy podatkowej, stanu cywilnego i ubezpieczenia zdrowotnego. Po odliczeniu ustawowych podatków otrzymasz 2400€ miesięcznie na swoje niemieckie konto bankowe!
  • Niemiecka umowa o pracę
  • Rejestracja w systemie zabezpieczenia społecznego, w tym ubezpieczenie zdrowotne.
  • Godziny pracy: 5 dni w tygodniu / ok. 8,25 godz. pracy dziennie.
  • Urlop: 26 płatne dni w roku kalendarzowym.
  • Miesięczny voucher o wartości 50 euro
  • Darmowy posiłek od firmy.
  • Roczny wzrost wynagrodzenia
  • Okres próbny: 3 miesiące

Zakwaterowanie

  • Mieszkanie jest dostępne i kosztuje 250 euro miesięcznie (ciepły czynsz). Będziesz mieszkać we wspólnym 4-osobowym mieszkaniu i mieć swój własny pokój. Mieszkanie jest wyposażone w prysznic, toaletę, wspólną kuchnię, pralkę, telewizor i Internet (Wi-Fi). Do pracy możesz dojść z mieszkania pieszo w ciągu 5 minut. W pobliżu znajdują się sklepy i środki transportu publicznego, do których można dojść pieszo.

Depozyt

  • Kaucja za mieszkanie wynosi 260 €. Kaucja za odzież roboczą blackwhitediner wynosi 100 €. Obie kaucje zostaną potrącone z Twojej pierwszej pensji. Po ustaniu zatrudnienia w blackwhitediner kaucja zostanie przelana z powrotem na Twoje konto bankowe.
  • Chętnie prześlemy Ci zdjęcia mieszkania.

Ludzie mówią, że robimy najsmaczniejsze pizze na Świecie.

Bardzo nas to cieszy, bo pizze nie kłamią!