Stolarz - przyczepy campingowe - Niemcy, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie, od 28 sierpnia

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Bayreuth , Niemcy

Miejsce pracy: Bayreuth (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy - lokalizacja: Bayreuth, Bawaria

Obowiązki:

  • przygotowywanie mebli i zabudowy meblowej zgodnie z zamówieniem klienta
  • montaż mebli i zespołów przy budowie wyposażenia dla Camperów i przyczep kempingowych
  • pozostałe prace związane z montażem umeblowania w tych pojazdach
  • kontrola jakości

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy jako stolarz
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych z dostępem do mediów.
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stawka 2600 Euro na rękę

Wymagane:

  • CV