Stolarz produkcja skrzyń drewnianych

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Holandia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Waalwijk

  • obecnie dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją skrzyń drewnianych poszukujemy stolarzy

Obowiązki:

  • projektowanie i produkcja konstrukcji drewnianych - skrzyń
  • cięcie, piłowanie, szlifowanie
  • kontrola jakości wytworzonego produktu

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku stolarza lub stolarza meblowego, przy pracy z drewnem
  • znajomość języka  angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • holenderska umowa o pracę
  • Stawka: 13,41 Euro Brutto za godzinę + 15% dodatku zmianowego w godzinach 05.00-23.00 i 30% dodatku zmianowego w godzinach  23.00-5.00
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie