Stolarz okrętowy

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: stolarz okrętowy/praca-za-granica.net
Wymiar pracy: Pełny etat

Miejsce pracy: Europa

Twój zakres obowiązków

  • montaż elementów drewnianych i obróbka drewna,
  • montaż mebli okrętowych
  • budowa i montaż elementów wyposażenia okrętów
  • szalowanie ścian i sufitów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy jako stolarz
  • zdolności manualne
  • dokładność podczas wykonywania powierzonych zadań

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego  lub angielskiego będzie atutem wpływającym na wysokość wynagrodzenia.

To oferujemy

  • zakwaterowanie i przejazdy po stronie pracodawcy
  • zapewnione elektronarzędzia, auto służbowe
  • praca w grupach 3-8 osób
  • rotacje 4/1, 5/1, 6/2 - jesteśmy elastyczni
  • praca przez cały rok z wyłączeniem świąt( Wigilia i Wielkanoc w domu)
  • wyjazdy autem służbowym lub przewoźnikiem(tzw. bus drzwi do drzwi)

CV prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz