Stolarz (m/w/d)

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Tönisvorst (nordrhein-westfalen)
Numer referencyjny: praca-za-granica.net

To jesteśmy my

Usługi kadrowe od 2000 r. w Heidenheim i Dillingen."Niezawodność, uczciwość, konsekwencja" to dla nas nie tylko puste słowa, ale warunki ramowe dla partnerskiej i indywidualnej obsługi personelu, która prowadzi do zadowolenia naszych klientów i pracowników.Zgodnie z naszą zasadą zawsze współpracujemy z naszymi pracownikami i klientami, dążąc do długotrwałej współpracy.Dla naszego wieloletniego klienta poszukujemy w najbliższym czasie następującej osobyStolarz (m/w/d)w siedzibie w Tönisvorst

To jest właśnie to, co oferujemy:

  • Wynagrodzenie powyżej standardowej stawki 2 300 € do 2 464 € brutto plus 40 € diety za dzień pracy, w zależności od kwalifikacji.
  • Wypłata świadczeń socjalnych, jak również świadczeń kapitałotwórczych, świadczeń świątecznych i urlopowych
  • Terminowe i regularne płatności
  • Dodatek na dojazdy do pracy
  • Kompleksowe wsparcie w miejscu pracy i w oddziale
  • Aktywne wsparcie i pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Pracodawca o dobrej pozycji technicznej i organizacyjnej, posiadający niezbędną wiedzę specjalistycznąPonadto w oddziale będzie znajdować się osoba kontaktowa.

Twoje zadania u naszego klienta

  • Wyposażenie wnętrz kontenerów
  • Konstrukcja okien i drzwi

To jest to, co przynosisz ze sobą:

  • Ukończone z powodzeniem szkolenie zawodowe w zawodzie stolarza, cieśli lub porównywalne kwalifikacje
  • Niezależny, zaangażowany i odpowiedzialny sposób pracy
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • ważne prawo jazdy, a najlepiej samochód
Jeśli spełniasz powyższe wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie."Aplikuj teraz" lub wyślij nam wiadomość e-mail na adres: [email protected] masz jakieś pytania?Wystarczy zadzwonić pod numer +49 7321 - 93170.Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 17:00.

* Premia na start wypłacana jest pod warunkiem, że stosunek pracy nie zostanie rozwiązany po okresie próbnym. Premia wypłacana jest wraz z wynagrodzeniem za 7. miesiąc. Oblicza się ją w następujący sposób: Godziny produktywne w pierwszych 6 miesiącach x 1,- € (br.).

Szczegóły dotyczące pracy

Rozpoczęcie pracy:ze skutkiem natychmiastowymMiejsce pracy:47918 TönisvorstZawód:Stolarz (m/w/d)Typ umowy:stanowisko stałeZasługi:W zależności od kwalifikacji od 2300 do 2464 euro brutto miesięcznie plus 40 euro netto premii za każdy dzień pracy

BENEFITS
  • Abschläge/Zuschläge
  • Arbeitskleidung
  • Betriebsarzt
  • Provision/Prämien
  • Unterkunftsmöglichkeiten
  • Urlaubsgeld
  • Weihnachtsgeld