Stolarz meblowy

Stawka

15.00 - 18.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Eindhoven , Holandia

ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako stolarz

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Miejsce pracy: Eindhoven (Holandia)

Opis stanowiska:

  • Praca nad nowymi ciężarówkami do modyfikacji, takimi jak MB, MAN, Scania i DAF.
  • Produkcja i ręczne wykonanie zmodyfikowanych wnętrz i pokryć dachowych specjalnych ciężarówek przy użyciu drewna, włókien i tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • doświadczenie jako stolarz.
  • znajomość maszyn do obróbki drewna
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziana znajomość maszyn CNC
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 15€ do 18€ netto/h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy
Sprawdź aktualne oferty pracy:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444/ +48 790 448 110