STOLARZ (k/m) kampery *min. 16 € brutto/h + 40€ diety*

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Bamberg , Niemcy

Jesteśmy młodą, kompetentną firmą w zakresie pracy tymczasowej i specjalistycznego pośrednictwa pracy. Znajdujemy odpowiednich kandydatów dla naszych klientów oraz odpowiednie, atrakcyjne miejsca pracy dla naszych pracowników.

Miejsce pracy: Bamberg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • prace stolarskie przy kamperach
  • montaż mebli w kamperach
  • obróbka drewna
  • cięcie drewna
  • materiałoznawstwo
  • piłowanie, cięcie, klejenie
  • obsługa prasy

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego min. A2
  • prawo jazdy i samochód

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowanie
  • ubranie robocze zapewnia nasza firma
  • 25 - 30 dni płatnych dni urlopowych