STOLARZ DOMKI MODUŁOWE - €550 NETTO - HOLANDIA - START 01.2024

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji domków z prefabrykatów na hali.
  • START PRACY PIERWSZE TYGODNIE STYCZNIA 2024

Wymagania:

  • Pewne doświadczenie
  • Prawo jazdy
  • Własny samochód (mile widziany) lub możliwość wynajęcia auta w agencji
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Chęci do pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: €500 - €550 netto/tydzień - zależne od doświadczenia (w tym koszty podróży);
  • Darmowe zakwaterowanie: mieszkania/domy (wspólna kuchnia i łazienka)
  • Ubezpieczenie: około €34,82/tydz
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Stała praca

Dołącz do grupy na Whatsapp z cotygodniowymi aktualnymi ofertami pracy

Zarejestruj się do portalu pracy

Uzyskaj zwrotu podatku