Stolarz

Stawka

2 175.00 - 2 335.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Stolarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Greifswald , Anglia

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiazanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Dzięki Twoim wyuczonym umiejętnościom jako stolarz pasujesz do profilu, którego szukamy i idealnie nadajesz się na stanowisko w naszej firmie.

Nie przegap szansy i aplikuj do nas!

Stolarz

Miejsce pracy: Greifswald (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

-montaż mebli
-cięcie małych części
-prace wykończeniowe
-uszczelnienie krawędzi i narożników silikonem
-montowanie mebli i części kuchennych
-czytanie i praca z rysunkami technicznymi

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (bez języka niemieckiego 2175€ netto)
-świadectwo ukończenia szkoły lub certyfikaty lub wieloletnie doświadczenie
- własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- brak tzw. Zeitkonta - wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
- możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
- dodatki za prace zmianowe
- niemiecka umowa o pracę
- dodatki urlopowe oraz świąteczne
- niemieckie ubezpieczenie
- cykliczne podwyżki
- regularne zaliczki
- wsparcie polskojęzycznych opiekunów
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Twoja osobista osoba kontaktowa:
Katarzyna Patzer
tel.: 00491737247442
humanus-zeitarbeit.de

Humanus czeka na Ciebie z niecierpliwością :)