Spawacz/monter MIG/MAG - podwozia autobusów

Lokalizacja

Weert , Anglia

Weert (Holandia)

Numer referencyjny: V-075136/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Spawanie podwozi autobusów w stali czarnej
  • Praca jako spawacz lub spawacz/monter
  • Grubość materiału do 6mm
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Polski brygadzista wprowadzający na stanowisko

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Wiedza techniczna o stali czarnej
  • Mile widziane prawo jazdy kategoria B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 560€ netto/ 40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto
  • Możliwość wyrobienia nadgodzin
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.