Spawacz/monter MAG 135/136/138 - suwnice

Lokalizacja

Medemblik , Anglia

Medemblik (Holandia)

Numer referencyjny: V-065304/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Spawanie oraz monterka elementów suwnic ze stali czarnej
  • Spawanie metodą MAG 135, 136 i 138 w pozycji PF i PG
  • Grubość materiału 3mm-20mm; spawanie wielościegowe
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu MAG 5 lat
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 600€ netto/40h -kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie.
  • Praca w systemie dwu lub trzyzmianowym
  • Możliwość wypracowania nadgodzin - do 10h tygodniowo
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę koordynatora
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.