Spawacz z doświadczeniem! TIG Holandia

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Holandia , Anglia

Miejsce pracy: Holandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Spawanie metodą TIG przy super duplex, oferta dla doświadczonych na tym stanowisku Pracowników. Możliwość pracy na kontrakcie (3-6 miesięcy), jak i dłuższej współpracy. Oferujemy zarówno holenderską umowę o pracę, jak i pracę na podstawie samozatrudnienia! Spawane materiały: Super Duplex 111/141 ISO 2 Inch-10 inch thickness 2-16 inch Duplex ISO- 2inch -16 inch Pipe thickness SC40.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spawacza (MIG/MAG),
  • aktualne certyfikaty spawania metodą TIG,
  • certyfikat VCA,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • dojazd do pracy autem własnym (zwrot kosztów paliwa),
  • preferowane osoby na samozatrudnieniu (zaświadczenie A1).

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie,
  • zwrot kosztów podróży do Holandii,
  • zwrot kosztów paliwa za transport do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie netto (preferowany kontrakt na podstawie samozatrudnienia).

Wymagane dokumenty:

  • ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • certyfikat A1 w przypadku samozatrudnienia.
  • dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie na oferowanym stanowisku.

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:
+48 884-288-884