SPAWACZ z doświadczeniem! (metoda MIG/MAG)

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Dania , Holandia

Miejsce pracy: Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Dania, Szwecja, Finlandia, Irlandia

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Spawanie metodą MIG/MAG, oferta dla doświadczonych na tym stanowisku Pracowników. Pierwszy kontrakt na około 2-4 tygodnie, praca rozpoczyna się od najbliższego tygodnia (13.03).

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spawacza (MIG/MAG),
  • dojazd do pracy autem własnym (zwrot kosztów paliwa),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • preferowane osoby na samozatrudnieniu (zaświadczenie A1).

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • zakwaterowanie,
  • zwrot kosztów podróży do Holandii,
  • zwrot kosztów paliwa za transport do pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (preferowany kontrakt na podstawie samozatrudnienia).

Wymagane dokumenty:

  • Ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • Dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • Certyfikat A1 w przypadku samozatrudnienia.
  • Dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie na oferowanym stanowisku.

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 884-288-884