Spawacz TIG

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Austria

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. , poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta spawaczy TIG  m/w/d do spawania rur i rurociągów.

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Austria

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: SPAW/praca-za-granica.net

Zadania:

  • Spawanie rur i rurociągów metodą TIG
  • Fachowe przygotowanie materiałów do spawania

Wymagania:

  • Aktualne certyfikaty
  • Aktualny, negatywny wynik testu na COVID - 19
  • Doświadczenie z tym rodzajem pracy
  • Samodzielna praca i elastyczność
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na austriackich warunkach
  • Atrakcyjne zarobki
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • 13 i 14 wypłata

Szukasz pracy? Nie czekaj zgłoś się!

 Kontakt z biurem w Opolu:

+48 690 +913 914 lub +48 77 440 28 03

[email protected]

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasza strona internetowa:  http://www.trummer.eu/pl/