Spawacz TIG 141 do rurociągów grzewczych, komunikatywny niemiecki i prawo jazdy kat. B, Lucerna - Berno - St. Gallen - Zur

Stawka

30.00 - 33.00 CHF
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Zürich , Luzern , Cham , Szwajcaria

Spawacz TIG 141 do rurociągów grzewczych, komunikatywny niemiecki i prawo jazdy kat. B, Lucerna - Berno - St. Gallen - Zurych - Bazylea, Szwajcaria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie szwajcarskiego pracodawcy z kantonu Zug: Spawaczy TIG. Wymagane są aktualne uprawnienia spawalnicze, komunikatywna znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Cham (Szwajcaria), Lucerna (Szwajcaria), Zurych (Szwajcaria)

Numer referencyjny: Spawacz TIG 141 do rurociągów grzewczych, komunikatywny niemieck/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: głównie Lucerna i różne miasta na terenie kantonów niemieckojęzycznych, jak Bazylea Berno, St. Gallen, Schwyz, Zug, Zurych i inne, Szwajcaria
  • Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę ze szwajcarską agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z siedzibą w mieście Baar (kanton Zug)
  • Praca jest w delegacji, czyli na tzw. montażu w różnych miastach na terenie Szwajcarii. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę.
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, ok. 40 do 45 godz. / tydzień + nadgodziny (Zeitkonto)

Główne zadania:

  • Przygotowanie materiału do spawania
  • Spawanie rurociągów grzewczych metodą TIG zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Praca wykonywana jest wyłącznie na dworze, w wykopach drogowych

Wymagania:

  • Konieczne posiadanie ważnych uprawnień spawalniczych TIG 141
  • Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacz metodą TIG
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B, własne auto zalecane
  • Gotowość do podjęcia pracy w delegacji na terenie Szwajcarii

Oferujemy:

  • Szwajcarska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Urlop co 3 miesiące na 1 do 2 tygodnie (bezpłatny)
  • Stawka brutto: 30 do 33 CHF / godz. (zależy od kwalifikacji i stażu pracy)
  • Dieta netto 60 CHF / dzień pracy (od 1200 do 1320 CHF netto miesięcznie)
  • Zarobek miesięczny netto od 5250 do 6000 CHF (zależy od wysokości stawki i ilości godzin)
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 500 do 850 CHF / mies. Zawsze 1-osobowe pokoje z internetem.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej i ze zdjęciem na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.