Spawacz TIG / 13,50€ + 50-60€ / Darmowa kwatera

Kategoria

Spawacz TIG , Spawacz

Lokalizacja

Koblenz , Koblenz , Anglia

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Spawacz TIG.

Koblenz (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Obowiązki Spawacza TIG
  • Dbałość o powierzone narzędzia
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Spawacz TIG
  • Język niemiecki poziom podstawowy
  • Prawo jazdy oraz auto

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 13,50€ brutto + 50-60€ dziennej diety netto (po przepracowaniu 7 h)przy podstawowych godzinach (151) i pierwszej klasie podatkowej = 2460€ - 2800€ netto
  • Darmowa kwatera (pokoj jednoosobowy) - praca na dlugi okres czasu
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.