Spawacz Monter rurociągów Finlandia

Lokalizacja

Finlandia , Anglia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego  fińskiego  klienta poszukuje monterów rur oraz spawaczy

Miejsce pracy: Finlandia

Numer referencyjny: Spawacz Monter rurociągów Finlandia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Poszukujemy spawaczy i monterów rur do pracy w fabryce w mieście Naantali

1. Spawacz  - spawanie rur w fabryce
2. Monter rur - montaż rur w fabryce.

Wymagania:

znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym
doświadczenie w pracy ze stołem spawalniczym (spawacze)
min. 3 lata doświadczenia w spawaniu metodą MIG, MAG lub TIG (spawacze)
Odczytywanie izometrii rurociągów (monterzy)
Odczytywanie oznaczeń spawalniczych (spawacze)
Zaletą będzie posiadanie aktualnego certyfikatu spawania rur (spawacze)

Oferujemy:

- fińska umowa o pracę, praca 2 zmianowa
 wynagrodzenie: 16 - 18 Euro Brutto za godzinę + 6,3% pekkanen + premia za popołudniową zmianę
- minimum 40 godzin pracy tygodniowo
- zakwaterowanie - miesięczny koszt 350 Euro

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy