Spawacz MIG/MAG - łyżki do koparek

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska:

  • Spawanie łyżek do koparek 5m-50mm.
  • Praca na robocie spawalniczym.
  • Spawanie wielościegowe.
  • Praca na rysunku technicznym - możliwe prace monterskie.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Stawka 520 euro netto/40h (kwota po wszystkich odtrąceniach).
  • Możliwość wypracowania nadgodzin (10h tygodniowo).
  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opieka koordynatora.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.