Spawacz konstrukcji stalowych - wymagane doświadczenie!

Lokalizacja

Holandia

Miejsce pracy: Rijsenhout (Holandia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Praca polega na produkcji stalowych okien i drzwi, składu, osłon antykolizyjnych i drobnych konstrukcji stalowych. Osoby doświadczone w spawaniu metodami MIG-MAG i TIG. Praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo!

Wymagania:

  • Udokumentowane co najmniej 5-letnie doświadczenie w obróbce konstrukcji stalowych.
  • Dobra umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Umiejętność spawania metodą MIG-MAG i TIG.
  • Umiejętność obróbki i spawania cienkich blach ze stali nierdzewnej, aluminium i stali. Wykonywanie cięć, walcowanie i wykrawanie tych materiałów.
  • Odpowiednia komunikacja z klientem i podwykonawcami na miejscu.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B-(E.)
  • Preferowane posiadanie dyplomu VCA i wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Stałą pracę (umowę o pracę - umowa holenderska).
  • Gwarancję godzin (minimum 36h/tydz.!).
  • Wypłatę tygodniową.
  • Wypłatę dodatku wakacyjnego co tydzień.
  • Bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem).
  • Dodatki zmianowe.
  • Brak opłat za dojazd do/z pracy.
  • Kwaterunek z certyfikatem SNF.
  • Zwrot kosztów eksterytorialnych.
  • Możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych.
  • Opiekę polskich koordynatorów.

Wymagane dokumenty:

  • Ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • Dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • Numer SOFI (dotyczy tylko osób, które pracowały już w Holandii).

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 694-420-004