Ślusarz / Stolarz / Monter do produkcji okien, komunikatywny niemiecki i auto, Köln zachodnie Niemcy

Kategoria

Monter mebli , Monterzy

Lokalizacja

Bonn , Leverkusen , Anglia

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do okolicy miasta Köln: Ślusarzy / Stolarzy / Monterów produkcyjnych. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy ślusarzy.

Miejsce pracy: Kolonia (Niemcy), Bonn (Niemcy), Leverkusen (Niemcy)

Numer referencyjny: Ślusarz / Stolarz / Monter do produkcji okien, komunikatywny nie/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: okolice miasta Köln (Kolonia) Westfalia, zachodnie Niemcy
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Günzburg (Bawaria, południowe Niemcy), zatrudniającej pracowników produkcyjnych, monterów okien, ślusarzy, stolarzy do produkcji okien
  • Praca jest stacjonarna u producenta stolarki okiennej z okolicy miasta Köln
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
  • Godziny pracy: 170 do 185 godz. miesięcznie + nadgodziny
  • Główne zadania:
  • Praca na różnych stanowiskach produkcyjnych przy wykonywaniu okien
  • Praca zgodnie z rysunkami montażowymi i dokumentacją techniczną
  • Obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • Osadzanie ram, szyb, uszczelek, montaż okien
  • Prace ślusarskie jak: obsługa wiertarki, szlifierki i innych elektronarzędzi
  • Kontrola i zapewnienie jakości montażu

Wymagania:

  • Ukończony zawód stolarz, ślusarz, cieśla konstrukcyjny, monter konstrukcji, mechanik lub pokrewny
  • Doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn produkcjnych do stolarki budowlanej mile widziane, ale niekonieczne
  • Umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych
  • Posługiwanie się elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka, wiertarka)
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Prawo jazdy kat. B i własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy
  • W przypadku ekipy 2-osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić po niemiecku
  • Odpowiedzialność, punktualność oraz przyzwyczajenie do wielogodzinnej pracy fizycznej w sprawnym tempie

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • Pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • + 250 euro netto, możliwość uzyskania zasiłku na dziecko
  • Wynagrodzenie NETTO (na rękę): 13,50 do 14 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji i stażu pracy)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 2300 do 2500 euro + nadgodziny
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.