Ślusarz / Spawacz, komunikatywny niemiecki i auto, Krumbach południowe Niemcy

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Krumbach , Ulm , Illertissen , Krumbach , Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/oferty.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy do okolic miasta Krumbach: Ślusarzy / Spawaczy. Wymagane doświadczenie zawodowe, komunikatywna znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Miejsce pracy: Krumbach (Niemcy), Illertissen (Niemcy), Ulm (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: Ślusarz / Spawacz, komunikatywny niemiecki i auto, Krumbach połu/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: 86488 Breitenthal, Bawaria (Bayern), południowe Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta 86663 Asbach.
  • Praca jest na pełny etat, na 1- zmianę, ok. 160 do 185 godz. miesięcznie
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku. Mogą dochodzić nadgodziny i praca w soboty
  • Główne zadania:
  • Montaż podzespołów zgodnie z rysunkami technicznymi
  • Spawanie konstrukcji
  • Prace ślusarskie, obsługa narzędzi ślusarskich oraz elektronarzędzi
  • Samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • Kwalifikacje zawodowe jako ślusarz, monter, mechanik przemysłowy, spawacz albo pokrewne
  • 2- letnie doświadczenie zawodowe jako ślusarz / spawacz
  • Konieczna praktyczna umiejętność spawania metodą MAG i elektrodą
  • Umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki, szlifierki i innych elektronarzędzi
  • Znajomość pracy według rysunku i dokumentacji technicznej
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1)
  • Wymagane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy
  • Punktualność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 24 dni płatnego urlopu
  • + Premia urlopowa oraz świąteczna
  • + 25% do stawki godz. za nadgodziny (stawka + 25%)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: od 2500 euro do 2700 euro + nadgodziny (liczone ze 160 godz. pracy, 20 dni roboczych, klasa podatkowa 1)
  • + 40 euro netto w dniu przyjazdu / Prezent w formie vouchera
  • + Vouchery na zakupy spożywcze: 50 euro netto po 2 tygodniach pracy oraz w 2 i 3 miesiącu pracy
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę. Zawsze 1-osobowy pokój ze wspólną łazienką, kuchnią i internetem. (Oddalone maksymalnie do 20 km od miejsca pracy)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.