Ślusarz przemysłowy / Monter, komunikatywny niemiecki i auto, Bregenz Austria

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Bludenz , Dornbirn , Bregenz , Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie austriackiego pracodawcy do regionu Vorarlberg: Ślusarzy. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Miejsce pracy: Bregenz (Austria), Bludenz (Austria), Dornbirn (Austria)

Numer referencyjny: Ślusarz przemysłowy / Monter, komunikatywny niemiecki i auto, Br/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: region Vorarlberg Austria, różne miasta jak Bregenz, Dornbirn, Bludenz, Feldkirch i Liechtenstein
  • Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na okres stały z austriacką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Dornbirn
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, praca na 2-zmiany
  • Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)

Główne zadania:

  • Praca jest w hali fabrycznej przy obróbce i montażu elementów metalowych według rysunku technicznego i planów montażu
  • Obsługa maszyn i narzędzi ślusarskich
  • Wiercenie, cięcie, gwintowanie
  • Spawanie metodą MAG, elektrodą lub inna metodą

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz, mechanik przemysłowy lub monter konstrukcji stalowych
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Obsługa konwencjonalnych maszyn i narzędzi ślusarskich
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zalecana znajomość i praktyczna umiejętność spawania MAG lub inna metodą
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego
  • Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy

Oferujemy:

  • Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • + 5 tygodni płatnego urlopu
  • Stawka brutto: 14,20 do 16,94 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)
  • + Dodatek 25% do stawki godzinnej przy pracy na nocną zmianę
  • + Dieta netto 41,40 euro / dzień pracy (ok. 870 euro netto miesięcznie)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 2650 do 2850 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
  • + 13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem netto ok. 4800 do 5200 euro
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i kosztuje ok. 370 do 470 euro / mies. (pokój 1-osobowy z internetem)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej i ze zdjęciem na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.