ŚLUSARZ / MONTER KADŁUBóW - €580 NETTO- HOLANDIA/AMSTERDAM - START 01.2024

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Holandia

ŚLUSARZ / MONTER KADŁUBÓW - €580 NETTO- HOLANDIA/AMSTERDAM - START 01.2024

Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

  • Samodzielny montaż i demontaż maszyn, wały napędowe, stery i stery strumieniowe dziobowe, demontaż piasty śmigła i łopatek śmigła

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie €580 netto przy 40h pracy po odliczeniu wszystkich kosztów.
  • Cotygodniowe wypłaty. Nadgodziny dodatkowo płatne.
  • Darmowe zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych (jednoosobowe pokoje).
  • Zwrot kosztów dojazdu.
  • Stała praca.

Wymagania:

  • Doświadczenie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Własny samochód (nie ma wszystkich projektach)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Ważne VCA
  • Otwartość i chęci do pracy.

Dołącz do grupy na Whatsapp z cotygodniowymi aktualnymi ofertami pracy

Zarejestruj się do portalu pracy

Uzyskaj zwrotu podatku