Ślusarz / konserwator w Holandii

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska:

  • Będziesz sprawdzać części ruchome i toczne
  • Będziesz je czyścić i naprawiać
  • Będziesz smarować ruchome części bram przemysłowych i pomostów przeładunkowych
  • Będziesz współpracować z mechanikiem serwisowym
  • Projekty są realizowane w regionie Amsterdam - Schiphol/Hoofddorp i Breda

Wymagania:

  • Dobre nastawienie i umiejętności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do natychmiastowej przeprowadzki do Holandii
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Obywatelstwo kraju należącego do UE.

Co wchodzi w skład naszej oferty:

  • Nasz zespół oferuje WSPARCIE i POMOC począwszy od wyboru odpowiedniej pracy, poprzez pomoc w przyjeździe do Holandii (zakwaterowanie, dokumenty rejestracyjne), a następnie przez cały czas trwania współpracy
  • HOLENDERSKA UMOWA O PRACĘ niezależnie od rodzaju poszukiwanego zatrudnienia (tymczasowe lub stałe zatrudnienie w Holandii)
  • Zapewniamy ZAKWATEROWANIE (własny pokój, łącze internetowe i media). Jeżeli nie potrzebujesz oferowanego przez nas zakwaterowania lub jeżeli po jakimś czasie zdecydujesz się przeprowadzić, otrzymasz dodatek mieszkaniowy w wysokości 20 euro/dzień roboczy netto przez maksymalnie 5 dni/tydzień
  • Możesz u nas wypożyczyć samochód i otrzymasz KARTĘ PALIWOWĄ. Jeżeli korzystasz z własnego samochodu, otrzymasz dodatek paliwowy w wysokości 0,19 euro za kilometr powyżej 10 km na trasie między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy
  • Jeżeli praca wymaga posiadania certyfikatu VCA, pomożemy, opłacając koszt egzaminu
  • Wynagrodzenie tygodniowe przelewane na konto w każdy czwartek
  • !!!Nie pobieramy prowizji ani opłaty początkowej.

Zachęcamy do przesłania CV lub kontaktu telefonicznego w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Aplikuj TERAZ, a jeden z naszych rekruterów bezzwłocznie się z Tobą skontaktuje!

Można się z nami skontaktować tutaj:
Telefon: +31 85 107 0585
E-mail: [email protected]