Ślusarz 13-15€ netto

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Holandia

ABC Work

Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Ślusarz.

Holandia

Opis stanowiska:

  • weryfikacja sprawności stanu technicznego maszyn,
  • sprawdzanie jakości wyrobów metalowych,
  • trasowanie (wytyczanie linii na powierzchni metalu, na podstawie których wycinany jest określony kształt),
  • prace spawalniczo-konstrukcyjne,
  • obsługę maszyn technologicznych,
  • ustalanie przyczyn uszkodzeń i innych nieprawidłowości w działaniu maszyn.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako ślusarz
  • Precyzja i zamiłowanie do szlifowania
  • Język angielski min. A2
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Stawka 13-15€ netto
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata.