SEZON 2024 - Praca w SPA - Personel sprzątający / pralnia - Grecja

Stawka

2 024.00

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Anglia

Jesteśmy największym ośrodkiem hamam - spa w Europie obsługującym tysiące zadowolonych klientów w każdym sezonie letnim.
To będzie nasz dwunasty sezon na Kos, jednej z największych greckich wysp, na której z roku na rok rozwija się turystyka.
Oferujemy pracę tymczasową/sezonową każdego roku od początku maja do końca października.

Miejsce pracy: Tigaki, Kos (Grecja)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków:

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy (minimum dwa lata)
  • szukamy osób samodzielnych, dynamicznych, uważnych na szczegóły

Oferujemy:

  • zakwaterowanie obok miejsc pracy
  • lunch codziennie
  • ubezpieczenie
  • wynagrodzenie 900-1100€
  • dzień wolny
  • zatrudnienie sezonowe
  • PRACA RÓWNIEŻ DLA STUDENTÓW

Odwiedź na na YouTube - klik klik